فروش فايل
دانلود نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون)Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS 

دانلود نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS  

 • دانلود نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS  

  دانلود نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون)
  Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS

  نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) - Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS


  Over Edit & Add Text to Photos” از جمله بهترین و حرفه‌ای ترین نرم‌افزار‌ها برای ویرایش و اضافه کردن متن به تصاویر در سیستم‌عامل iOS می‌باشد.

  در این نرم‌افزار می‌توانید به هزاران قالب گرافیکی، فونت‌های مختلف برای ویرایش و ابزار‌های طراحی دسترسی پیدا کنید.

  اگر زیاد اهل اشتراک‌گذاری عکس در شبکه‌های اجتماعی هستید و می‌خواهید تصاویری متفاوت و زیبا را به اشتراک بگذارید، استفاده از نرم‌افزار “Over Edit & Add Text to Photos” را برایتان پیشنهاد می‌کنید.

  همچنین امکان ساخت و ویرایش لوگو، اضافه کردن واتر مارک، استیکر، فیلتر، کلاژ کردن تصاویر، تغییر اندازه عکس، بهبود کیفیت تصاویر، اضافه کردن ماسک، اضافه کردن نقل قول، فریم و… نیز وجود دارد.

  با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.

  نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) - Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS

  نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) - Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS

  نرم افزار ویرایش حرفه‌ای تصاویر و اضافه کردن متن به عکس (برای آیفون) - Over Edit & Add Text to Photos 5.7.3 iOS

  مهم ترین ویژگی های نرم افزار Over Edit & Add Text to Photos :
  – یکی از بهترین نرم‌افزار های ویرایش حرفه‌ای تصاویر برای آیفون
  – دارای ابزار‌ها و امکانات مختلف برای ویرایش عکس
  – امکان اضافه کردن متن روی عکس
  – استفاده از فیلتر‌های مختلف
  – اضافه کردن ماسک، استیکر، تناسب رنگ، کنتراست، محو کردن تصاویر، تنظیم اندازه و…
  – ایجاد سایه
  – کلاژ و تقسیم‌بندی کردن تصاویر
  – ساخت و ویرایش لوگو

  مهم ترین تغییرات نسخه ۵٫۷٫۳ :
  – بهبود عملکرد کلی نرم افزار
  – رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

  ( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

  https://www.sarzamindownload.com/16726/-نرم-افزار-ویرایش-حرفه‌ای-تصاویر-و-اضافه-کردن-متن-به-عکس-(برای-آیفون)—Over-Edit-&-Add-Text-to-Photos-5.7.3-iOS

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

download (1)

سه شنبه بیست و دوم 3 1397
(0) نظر
برچسب ها :
بررسی فنون مدیریت زمان

مرکز دانلود فایل نگارا | بررسی فنون مدیریت زمان

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

سه شنبه بیست و دوم 12 1396
(2) نظر
برچسب ها :
جزوه بیولوژی سلولی و مولکولی - پرمخاطب ترین کتاب بیولوژی

جزوه بیولوژی سلولی و مولکولی

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

يکشنبه بیستم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی

ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی

 • ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی
  ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی دسته: مدیریت
  بازدید: 14 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 435 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 147

  هدف از این پایان نامه بررسی و رتبه بندی عوامل و شاخص های کلیدی موفقیت در استقرار برنامه ریزی منابع سازمانی ERP در شعب بانک پارسیان استان تهران می باشد

  قیمت فایل فقط 125,000 تومان

  خرید

  دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت

  ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی

  چکیده:

  در دنیای امروز مدیریت بدون استفاده از ابزارها و راهکارهای مناسب و متکی بر فناوری مدرن روز ، کاری بس دشوار می باشد . سیستم های مبتنی بر فن آوری اطلاعات  که در یکی دو دهة اخیر رشد چشمگیری را طی نموده اند ، از جمله ابزارهای مدیریت و برنامه ریزی می باشند که حوزه‌های وسیعی را تحت پوشش خود قرار داده اند . سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان   نمونه ای از این قبیل می باشند که در چند سال اخیر در کشور ما مورد استقبال فراوان قرار گرفته و به عنوان راه حل معضلات و مشکلات سازمان ها و اصلاح روش‌های انجام کار از آن یاد می شود .

  بنابراین این تحقیق در صدد بود به شناسایی و اولویت بندی عوامل مؤثر در موفقیت سیستم برنامه ریزی منابع سازمان در شعب بانک پارسیان استان تهران، بپردازد. با توجه به جامعه پژوهش، تعداد 284 نفر به عنوان نمونه با روش نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب شده اند. دراین پژوهش از یک پرسشنامه محقق ساخته 24سوالی بر اساس طیف پنج درجه ای لیکرت (کاملاً موافقم، موافقم، بی نظرم، مخالفم، کاملاً مخالفم) برای گردآوری اطلاعات استفاده شد . در این تحقیق از آمار استنباطی و توصیفی استفاده و برای انجام این تحلیل ها از نرم افزار آماری SPSS وهمچنین برای رتبه بندی عوامل از مدل تاپسیس ( TOPSIS) استفاده شده است و نتایج نشان دادند که کلیه فرضیه های تحقیق مورد تایید قرار گرفت و همچنین متغیرهای تحقیق با استفاده از از نرم افزار تاپسیس رتبه بندی شده اند که در آن عومل بترتیب سازماندهی، کنترل پروژه، برنامه ریزی منابع انسانی، یافتن کارمند و صلاحیت مدیر پروژه از بیشترین و. کمترین اهمیت برخوردار می باشند.

  کلیدواژه ها:

  بانک پارسیان

  مدل تاپسیس ( TOPSIS)

  برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) 

   مقدمه

  در دنیای امروز مدیریت بدون استفاده از ابزارها و راهکارهای مناسب و متکی بر فناوری مدرن روز ، کاری بس دشوار می باشد . سیستم های مبتنی بر فن آوری اطلاعات  که در یکی دو دهة اخیر رشد چشمگیری را طی نموده اند ، از جمله ابزارهای مدیریت و برنامه ریزی می باشند که حوزه‌های وسیعی را تحت پوشش خود قرار داده اند . 

  سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان   نمونه ای از این قبیل می باشند که در چند سال اخیر در کشور ما مورد استقبال فراوان قرار گرفته و به عنوان راه حل معضلات و مشکلات سازمان ها و اصلاح روش‌های انجام کار از آن یاد می شود(حجازی ،1391).

  نظام برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) ، عامل اصلی مدیریت موفق اطلاعات در سازمان ها است. اما استقرار بسیاری از نظام های (ERP)،  با شکست مواجه شده است . زیرا مدیران سازمان ها فکر می کنند که صرفاً خرید نظام (ERP)،  کافی است . نظام برنامه ریزی منابع سازمان ، نظام های اطلاعاتی بسیار پیچیده ای هستند و عوامل بسیاری بر استقرار موفق آنها تأثیرمی گذارند . سازمان ها باید از مهمترین عوامل موثردر استقرار موفق  (ERP)، آگاه باشند وآنها رافراهم کنند(عالم تبریز،1389).بکارگیری و پیاده سازی فرآیند سیستمهای برنامه ریزی منابع سازمان( ERP) یک چالش فنی – اجتماعی است که بر سطوح استراتژیک و عملیاتی شرکت تاثیر گذار خواهد بود و لزوما اجرای آن بازده مورد انتظار سازمان استفاده کننده را به همراه نخواهد داشت . بدین منظور باید قبل ازپیاده سازی ERP میزان آمادگی سازمان برای پیاده سازی این سیستم ، ارزیابی شود . لازم است یک سازمان قبل ازپیاده سازی ERP وضعیت کنونی خود را با توجه به عوامل اثر گذار بر آمادگی سازمان جهت پیاده سازی موفق  ERP را مشخص نماید (ناظمی،1386).

  بیان مسأله   

  سیستم ERP ابزارهای نرم‌افزاری جهت مدیریت داده‌های سازمان هستند. سیستم‌های ERP به سازمان کمک می‌کنند تا به امور زنجیره‌ی تامین، دریافت ، مدیریت موجودی ، مدیریت سفارشات مشتری ، برنامه‌ریزی تولید ، حمل و نقل ، حسابداری ، مدیریت منابع انسانی و سایر عملیات تجاری خود رسیدگی نمایند (سومرز و نلسون  ، 2003) .با این حال پیاده سازی پروژه های برنامه ریزی منابع سازمان نیاز به سرمایه گذاری های زیادی دارد و پیاده سازی تعداد قابل توجهی از این پروژه ها با شکست گزارش شده است. 

  مطالعات نشان می دهد که هدف پیاده سازی سریع در این پروژه ها برآورد نشده و در نتیجه ، شکست این پروژه ها ، هزینه های بسیار زیادی را بر شرکت های سرمایه گذار تحمیل کرده است . از طرف دیگر، این شکست ها باعث افزایش ریسک بازار این محصولات و بدبینی مدیران و سرمایه گذاران نسبت به آنها شده است . این موضوع باعث شده است که اخیرا در ارتباط با شناسایی عوامل بحرانی موفقیت در اجرای این پروژه ها تحقیقاتی به عمل آید (علیزاده و حنفی زاده، 1385) که در حقیقت بخش اول برای تدوین نقشه راه پیاده سازی آن را تشکیل میدهد. سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان لزوما سیستم-های توجیه پذیری برای همه سازمانها در راستای تحقق اهدافشان نمی باشند زیرا که یک تصمیم خرید و پیاده سازی اشتباه در مورد چنین پروژه های سرمایه بری ، چه بسا که به نابودی کل سازمان منجر گردد (عالم تبریز و همکاران، 1389). 

  یک سیستم جامع و یکپارچه مانند سیستم برنامه ریزی منابع سازمان  که فراتر از یک سیستم اطلاعاتی  و همچنین فراتر از یک سیستم لجستیکی است سبب بهبود عملکرد سازمان های پولی و مالی مانند بانک و ایجاد یک سازمان نتیجه گرا برای دستیابی به اهداف تعریف شده خواهد شد؛ تا  سازمان های پولی و مالی مانند بانک بتوانند در یک محیط مبتنی بر دانش، ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل داده ها برای صرف زمان کارکنان به انجام کارهای با ارزش شود . این سیستم قابلیت جمع آوری اطلاعات از تمامی نقاط محیط به درون سازمان را دارد؛ همچنین با کاهش زمان سیکل انجام فعالیت ها، مدیریت بهتر دارایی ها و کاهش هزینه ها ، بانک را ممکن می سازد.از منظر کلان می توان کاربرد ERP  را به دو دسته تولید و خدمات تقسیم بندی نمود.بی شک از حوزه هایی که نیاز به این فناوری در آن مشهود و تاکنون آنچنان که باید به آن پرداحته نشده است حوزه بانک ها و موسسات مالی که (ارائه دهنده خدمات به مشتریان خود هستند) می باشد.نوع انتظارات مشتریان در این سازمان ها حول محورهای صحت و سرعت قرار گرفته است.در حالیکه شیوه  مدیریتی و استفاده از فناوری این مراکز به این دو مقوله نپرداخته و کماکان این دسته سازمانها به طور سنتی اداره می شوند.

  سیستم های ERP به دلیل ماهیت پیچیده و تغییرات عمده ای که در فرهنگ کاری یک سازمان ایجاد می کنند برای پیاده سازی نیاز به بررسی عمیق و انجام کامل امکان سنجی دارند.زیرا پیاده سازی اینگونه سیستم های بزرگ علاوه بر تغییرات سیستمی نرم افزاری، تغییرات فرایند را نیز در پی دارد.

  بدین معنی که فرایندهای موجود باید مطابق بهترین الگوهای پیشنهادی پرکت ارائه کننده سیستم که پس از سالها تجربه شده، تغییر یابد مهندسی مجدد کسب و کار یکی از مراحل کلیدی است که مشاوران و متخصصان ERP به آن توصیه موکد دارند.

  استقرار سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان دارای مراحل مختلفی مانند ارزیابی آمادگی سازمان برای پذیرش و بهره برداری مناسب از این سیستم ها، انتخاب سامانه مناسب، پیاده سازی سامانه و پشتیبانی از این سامانه هاست.  یکی از مراحل اولیه برای استقرار سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان شناسایی و اولویت بندی  عوامل و شاخص های کلیدی موفقیت در پیاده سازی این سیستمهاست محققان بسیاری به عناوین متفاوتی سعی بر روشن تر کردن عوامل موفقیت ها در سازمان ها داشته اند در این تحقیق نیز برآن شدیم تا به شناسایی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی  این سامانه در  بانک پارسیان استان تهران  بپردازیم. 

  با توجه به زمینه های علمی، فرهنگی مطالب فوق، معیارهای سنجش موفقیت یعنی شاخص ها یی که می توان در هر زمینه شناسایی کرد که نشان می دهند در مقایسه با کشورهای پیشرفته در زمینه جنگ های مجازی، در چه رتبه ای قرار داریم بعلاوه در راستای این شاخصها میتوان گامهای بلندمدت خود را تنظیم نموده و در نهایت با برنامه ریزی استراتژیک بلند مدت توسعۀ صنعت بانکداری در چارچوب سند چشم انداز، شفاف حرکت نماییم. 

  با برررسی  ادبیات موضوعی و تحقیفات گسترده ای که در این زمینه صورت گرفته است ، ما در این پژوهش با پنج عامل کلیدی (برنامه ریزی، سازماندهی، یافتن کارمند، رهبری و کنترل )  به عنوان عوامل مؤثر در موفقیت سیستم برنامه ریزی منابع سازمان شعب بانک پارسیان استان تهران روبرو هستیم. 

  در این پژوهش برآنیم که با بررسی پنج عامل کلیدی به عنوان عوامل مؤثر در موفقیت سیستم برنامه ریزی منابع سازمان شعب بانک پارسیان استان تهران،به اولویت بندی عوامل و شاخص های شناسایی شده  پرداخته و در پایان به ارائه راهبردها و روشهای مناسب برای رسیدن به موفقیت سیستم برنامه ریزی منابع سازمان در شعب بانک پارسیان استان  بپردازیم.

  فهرست مطالب

  چکیده   1

  فصل اول:کلیات تحقیق

  1– 1- مقدمه 3

  1-2- بیان مسأله    4

  1-3- اهمیت وضرورت انجام تحقیق 8

  1- 4- اهداف تحقیق 11

  1-5- سؤال های تحقیق 12

  1- 6- قلمرو تحقیق  13

  1-6-1- قلمرو موضوعی تحقیق 13

  1-6-2- قلمرو مکانی تحقیق 13

  1-6-3- قلمرو زمانی تحقیق 13

  1-7- تعاریف نظری و عملیاتی متغیرها و واژه های کلیدی 14

  1-7-1- تعریف نظری 14

  1-7-1-1- سیستم  برنامه ریزی منابع سازمان:  14

  1-7-1-2- روش تاپسیس  ( TOPSIS)   14

  1-7-2 تعریف عملیاتی 15

  1-8مدل تحقیق:  15

  فصل دوم:مطالعات نظری

  2-1- مقدمه 18

  2-2-  سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)  19

  2-2-1- تعریف مفهومی ERP  21

  2-2-2- تعریف ابزاری ERP  22

  2-3- سیر تکاملی سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) 22

  2-4- فرآیند استقرار ERP در سازمان ها  27

  2-5 روش های استقرار ERP در یک سازمان 33

  2- 6 - اهمیت نظام برنامه ریزی منابع سازمان 39

  2-7 عوامل موفقیت در استقرار نظامهای برنامه ریزی منابع سازمان41

  2-8- ERP چگونه می تواند بهره وری را در سازمان افزایش دهد ؟ 47

  2-9- لزوم پیاده سازی ERP   49

  2-10- انواع روش های استقرار (Enterprise Resource Planning :ERP) سیستم برنامه ریزی منابع سازمان:  54

  2-11- نقش نیروی انسانی در انجام پروژه های ERP 

  2-12- عوامل مؤثر در اجرای اثربخش پروژه‌های ERP  

  2-12-2- شرکت مجری  60

  2-13- عوامل موفقیت ERP  61

  2-14- دلایل شکست پروژه های ERP  61

  2-15- مزایا ومعایب ERP 62

  2-15-1- مزایای ERP  62

  2-15-2- معایب ERP  62

  2-16- ERP در ایران  63

  2-17- ERP   از دیدگاه مدیریتی  65

  2-18- بانک پارسیان 67

  2-19- روش تاپسیس  ( TOPSIS)   68

  2-20- پیشینه پژوهش 68

  2-20-1 -تحقیقات داخلی 68

  2-20-2-تحقیقات خارجی 72

  فصل سوم: روش شناسی تحقیق

  3-1- مقدمه 80

  3-2-  روش تحقیق 80

  3-3-  جامعه آماری 81

  3-4- نمونه آماری 81

  3-5 - ابزار جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات  82

  3-5-1 منابع داده-ها 82

  3-5-2 ابزار گردآوری داده-ها 82

  3-6- روایی و پایایی  83

  3-6-1- آلفای کرونباخ 83

  3-7 -  روش تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات 84

  فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها

  4-1- مقدمه   87

  4-2- تجزیه و تحلیل توصیفی تحقیق 87

  4-2-1- وضعیت میزان تحصیلات 87

  4-2-1) وضعیت پاسخ دهندگان از نظر جنسیت 88

  4-2-2) وضعیت پاسخ دهندگان از نظر سن 89

  4-2-3) وضعیت پاسخ دهندگان از نظر سابقه کار 89

  4-2-4) وضعیت پاسخ دهندگان از نظر سمت 90

  4-4- بررسی پایایی تحقیق 90

  4-5- تجزیه و تحلیل و آزمون فرضیات تحقیق 92

  4-2-3-آزمون کولمگروف اسمیرنوف 99

  4-3-آماره استنباطی 101

  4-3-1-الویت بندی شاخصها و معیارها با روش تاپسیس 101

  فصل پنجم: نتیجه گیری وپیشنهادات

  5-1) مقدمه 109

  5-2) مروری بر مساله پژوهش 110

  5-3) جمع بندی نتیجه گیری، بحث و مقایسه 112

  5-4) محدودیت های تحقیق 114

  5-5) پیشنهادات 115

  5-6) پیشنهادات برای تحقیقات آتی 115

  منابع   117

  فهرست جداول، نمودارها و شکلها

  ۱ جدول شماره ۲-۱ مخاطرات پیاده سازی ERP27

  ۲ جدول شماره ۲-۲ هزینه های چرخه عمر سیستم  32

  ۳ جدول شماره ۲-۳ روش پیاده سازی ERP 54

  ۴ جدول شماره ۲-۴ مقایسه استقرار یکباره با موازی  57

  5 جدول 2-5 جدول پیشینه پژوهش76

  فهرست اشکال

  ۱ شکل شماره ۲-۱ سیر تکاملی سیستم برنامه ریزی 24

  ۲ شکل شماره ۲-۲مراحل تدریجی سیستم برنامه ریزی  26

  3 شکل شماره ۲-۳استقرار یکباره و آنی 55

  4 شکل شماره 2-4 استقرار موازی و همزمان  56

  5 شکل شماره 2-5 استقرار بخشی  58

  6  شکل شماره 2-6 سطح پنج گانه ارزشی  67

  7 شکل شماره 2-7 مدل راهبردی مزایای ERP 75

  قیمت فایل فقط 125,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : ارزیابی و طبقه بندی عوامل و مولفه های حیاتی موفقیت در پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی , پایان نامه erp , پایان نامه پیاده سازی erp در بانک , مراحل پیاده سازی erp , پیاده سازی erp در سازمان , پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در بانک , پایان نامه برنامه ریزی منابع سازمانی , پایان نامه عوامل کلیدی موفقیت پیاده سازی ERP , عوامل حیاتی موفقیت پیاده سازی ERP , پایان نامه شاخص های کلیدی موفقیت در استقرار ERP

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

يکشنبه بیستم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی

مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی

 • مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی
  مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی دسته: معماری
  بازدید: 21 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 818 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 101

  هدف از این مبانی نظری طراحی فضاهای چند عملکردی شهری بر اساس معماری ایرانی اسلامی در ایستگاه مترو ارم سبز مورد بررسی قرار می گیرد

  قیمت فایل فقط 47,000 تومان

  خرید

  دانلود مبانی نظری پایان نامه کارشناسی ارشد رشته معماری

  فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی

  چکیده :

  از آنجایی که ایجاد فضاهای چند منظوره و چند عملکردی در  فضاهای شهری جنبه جدید و نو در جامعه ایجاد کرده است می توان این گونه فضاها را در مکان های عمومی مانند مترو ها هم ایجاد کرد . توسعه و تحول صنعت حمل و نقل ریلی درون و برون شهری مستلزم شناخت واقعی از تمام ظریفیت ها و پتانسیل های بالقوه می باشد . اگر چه بخش حمل و نقل ، بحثی خدماتی به شمار می آید لکن به دلیل اهمیت بنیادی آن ، فعالیتی زیر بنایی محسوب گردیده و در صورت عدم توجه کافی به آن سایر بخش ها نیز دچار عقب ماندگی خواهد شد .

   رشد و گسترش صنعت حمل و نقل ریلی و وجود مزیت های نسبی فرآوان آن نسبت به سایر روشهای عمومی حمل و نقل بیش از هر زمان دیگری مشاهده می گردد . با پیشرفت تکنولوژی قطارهای شهری در حال تغییر و تحول بوده و وظیفه حمل و نقل مسافران در اغلب شهرهای مهم دنیا را به عهده گرفته است . بر اساس آمارها ، همواره تقاضا در این بخش فزآینده است و با توجه به مزیت های ذاتی و منحصر به فرد حمل و نقل ریلی شدن تکنولوژی ساخت قطعات ، وجود سیستم های موثر در زمینه نگهداری ، تامین انرژی ، علائم و ارتباطات و تجهیزات ، مستلزم حمایت همه جانبه می باشد . امروزه ایستگاهها بصورت یک مرکز مهم شهری در آمده اند ، جایی که قابل مکث کردن ، معاشرت کردن ، خرید مایحتاج منزل و همچنین استفاده از تسهیلات متنوع می باشد . همچنین مترو ها به عنوان فضاهایی مد نظر قرار می گیرند که می توان در مواقع بحرانی نیز از آنها استفاده کرد .  همچنین به مترو به عنوان فضایی چند عملکردی نگاه  می شود .تا بتواند در شرایط ویژه استفاده های خاص را نیز پاسخگو باشد .

  کلمات کلیدی :

  مترو ، حمل و نقل ، انعطاف پذیر ، چند عملکردی ، فضای شهری 

  مقدمه

  فضاهای شهری از جمله مسائلی است که همواره ماهیت فرارشته ای به خود دیده است. به دلیل تاثیرگذاری همه جانبه طیف کثیری از مطالعات  بر ساخت و طراحی و شکل گیری فضاهای شهری و تاثیر کلیه طرحهای مرتبط با مباحث کالبدی و تجسمی نظیر طرحهای معماری ، شهرسازی ، طراحی شهری بر این مساله، ماهیت مذکور قابل درک است. معماری و شهرسازی در هر مکتب اعتقادی مبتنی براندیشه های تئوریک آن مکتب است وبنابراین آنچه که معماری و شهرسازی ایرانی- اسلامی خوانده می شود ریشه در مبانی نظری دین مبین اسلام از یکسو وفرهنگ ایرانی ناشی از زندگی دیرپای دراین پهنه از گیتی ازدیگر سو، دارد.

   به عبارت دیگر وجود معماری و شهرسازی کهن وباستانی سرزمین ما دردوران پیش از ظهور وبروز اسلام آموزه های مفهومی ویژه‌ای را برای معماران این آب وخاک به همراه داشته است که پس از رواج دین اسلام در ایران این مفاهیم با استفاده از مبانی دین اسلام تکامل یافته وجلوه دیگری یافته است. در این خصوص البته بایستی دقت نماییم که مبانی اندیشه ای مسلمانان شامل دوبخش اصول پایه ای واعتقادی وفروع رفتاری است. والبته فروع رفتاری بدون پذیرش اصول دین نقص دراعتقاد تلقی می شود. به عنوان مثال اقامه نماز ناشی از پذیرش اصل توحید است وبا عنایت به اینکه  عبادت وسپاس در آیین اسلام ویژه «الله» است ( الحمدلله رب العالمین)  اقامه نماز جز برای «الله» عملی باطل وبی ارزش است. 

  شاید پرسشی که در ذهن بسیاری از علاقمندان به معماری ایرانی- اسلامی متبادر شده باشد این است که موضع ما در قبال نحوه بهره گیری از فناوریهای نوین در معماری معاصر چیست؟ این امر بیش از هرچیز ناشی از فرافکنی افرادی است که درمقابل هیاهوی کشورهای صنعتی دچار خودباختگی بوده وتصور می کنند که بهره گیری از ارزشهای معماری ایرانی- اسلامی الزاما به معنای تکرار گذشته واحداث بناها با استفاده از الگوهای همسان معماری گذشته است. در پاسخ بایستی ابتدا ویژگیهای استفاده از فناوریهای نوین رادریابیم وسپس دراین خصوص اظهار‌نظر نماییم. براستی فناوری مطلوب کدام است؟ آیا به صرف استفاده یک کشور اروپایی از یک فناوری بایستی آن فناوری را به عنوان امری مقدس نصب العین قرار داده و بدون انطباق آن باویژگیهای طبیعی، تاریخی وفرهنگی کشور خود آن  را بکار گیریم؟ 

  واقعیت امر آن است که هر  فناوری جدید، زمانی مطلوب وقابل پذیرش خواهد بود که از تمامی جوانب بر نمونه های پیشین رجحان داشته باشد. به عنوان مثال اگر یک فناوری جدید تنها باعث افزایش سرعت عملیات اجرایی ساختمان شود آیا موارد دیگری نظیر مخاطرات زیست محیطی، ایمنی ساخت وساز، صرفه اقتصادی، هماهنگی با اقلیم و.... را  بایستی مورد بی توجهی قراردهیم؟ به نظرمی رسد که پاسخ این پرسش منفی است. بدیهی است‌که پذیرش یا عدم پذیرش  فناوری یا  مواد و مصالح ساختمانی مستلزم پاسخگویی آن به ابعاد مختلف مورد نظر ازجمله هماهنگی با ویژگیهای طبیعی، تاریخی و فرهنگی محل است.

   بنابراین مصالح جدیدی می توانند در نظام اجرایی معماری وشهرسازی معاصر بکار گرفته شوند که اولا با ریخت کلی مصالح موجود در بخشهای فرهنگی وتاریخی شهرها همخوانی داشته، ثانیا قابل بازیافت بوده، ثالثا از نظر بافت، رنگ وجنس با بسترطبیعی و بافت فرهنگی وتاریخی کشور ما سازگاری داشته باشند و رابعا از نظر ویژگیهای فنی واجرایی نظیر صرفه جویی درمصرف کارمایه (انرژی)، دوام، مقاومت در برابر فرساینده‌های طبیعی، انعطاف پذیری در برابرزلزله و..... بر مصالح مصرفی موجود برتری داشته باشد. با عنایت به آنچه گفته شدو با ملاحظه تجارب گذشته، به نظر می رسدکه بکار‌گیری فناوریهای جدید وتولید مصالح نوین را معطوف به مطالعه، پژوهش، آزمایش وتلاش به رفع کمبودهای موجود درمصالح بومی وافزایش قابلیتهای آنهامتناسب با نیازهای معاصربدانیم. کما اینکه پژوهشهای مداوم انجام شده بر روی بتون (که مصالحی وارداتی ودارای مضرات فراوانی ازجمله تخریب محیط زیست، می باشد)  در مراکز تحقیقاتی کشور ما که منجر  به پیشرفتهای قابل توجهی در این زمینه شده است، چنانچه برروی مصالح بومی متمرکز می شد، علاوه برحفظ ویژگیهای بومی موجب رفع نواقص احتمالی آنها نیز می‌گردید.

  فهرست مطالب

  کلیات 23

  مقدمه24

  فصل دوم : مفاهیم پایه و مبانی نظری 60

  مقدمه61

  2-مبانی نظری61

  2-1-تعاریف61

  2-1-1- فضای شهری61

  2-1-2-انواع تقسیم بندی فضا62

  2-2-2-ارزش اجتماعی فضاهای عمومی62

  2-2-3-فضای عمومی بستر تعاملات اجتماعی 64

  2-2-4-فضای عمومی و حیات جمعی 65

  2-2-5-فضای عمومی و هویت جمعی 65

  2-2-6-فضاهای عمومی به عنوان عوامل شناخت و هویت شهر 65

  2-3-طبقه بندی ابعاد فضای عمومی در پاسخگویی به نیاز های انسان66

  2-3-1-پاسخگویی کالبدی- فضایی66

  2-4-اصول برنامه ریزی شهری66

  2-4-1-معیارهای برنامه ریزی شهری برای فضاهای عمومی 66

  2-5-فضاهای چندمنظوره(چند عملکردی)67

  2-5-1-چند عملکردی طراحی کردن فضاهای شهری67

  2-6-انعطاف پذیری69

  2-6-1-تعریف و ماهیت انعطاف پذیری69

  2-6-2-نگاهی به پیشینه طراحی انعطاف پذیر 71

  2-6-3-ساختار فضاهای چند منظوره و منعطف 71

  2-6-3-1-فضای متغیر 71

  2-6-3-2-فضای نیمه ثابت 71

   2-6-3-3- فضای ثابت 71

  2-7-بررسی عملکرد در حوزه انعطاف پذیری 72

  2-7-1بررسی نقش انعطاف پذیری در حفظ و حراست محیط زیست 72

  2-8-گونه های انعطاف پذیری73

  2-8-1 -تطبیق پذیری(جابجایی فصلی وروزانه)73

  2-8-2-تغییرپذیری تفکیک و تجمیع73

  2-8 -3تنوع پذیری ( فضای چند عملکردی )73

  2-9-تاریخچه مترو 74

  2-9-1تعریف ایستگاه مترو 75

  2-9-1-1-فضای تصمیم گیری76

  2-9-1-2-فضاهای فرصت یا مکث76

   2-9-1-3-فضاهای حرکتی76

  2-10-اولین مترو جهان 77

  2-10-1-تاریخچه مترو جهان78

  2-10-2-مترو برای غیر مسافر 78

  2-10-3-متروِ‍؛ جان پناه78

  2-11-ایستگاه‌های مترو79

  2-11-1-کار مترو79

  2-12- مترو در تهران 79

  2-13-تفاوت ساختاری ایستگاه ها و ورودی های مترو83

  2-14-عوامل موثر در تدوین ضوابط طراحی فضاهای پیرامون ورودی مترو85

  2-14-1- معیارها و ضوابط طراحی موجود در مورد طراحی بخش بیرونی ورودی های مترو85

  2-15-مزایای فضاها وتونل های مترو  88

  2-15-1-عملکرد چندگانه فضاها وتونل های زیرزمینی و مترو ها88

  2-15-1-1-کارکرد ارتباطی وحمل و نقل89

  2-15-1-2-مراکز فرماندهی و کنترل90

  2-15-1-3-مراکز داده 90

  2-15-1-4-کاربری مراکز نگهداری اقلام،تجهیزات ،دارو و مراکز صنعتی و تولیدی زیرزمینی 90

  2-15-1-5-کاربری مراکزدرمانی91

  2-16-جایگاه ایستگاه های مترو در منظر شهری 93

  2-17-نتیجه گیری 96

  فهرست منابع و مواخذ 

  قیمت فایل فقط 47,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری و طراحی آنها بر مبنا معماری ایرانی اسلامی , چند عملکردی طراحی کردن فضاهای شهری , مبانی نظری فضاهای چند منظوره شهری , مبانی نظری طراحی فضاهای چند عملکردی شهری , فضاهای چند عملکردی در فضاهای شهری , طراحی فضاهای چند عملکردی شهری با معماری ایرانی اسلامی , طراحی معماری ایستگاه مترو , طراحی ایستگاه مترو با معماری ایرانی اسلامی

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

يکشنبه بیستم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
تحقیق تأملی اجمالی بر نگرش توسعه پایدار

مرکز دانلود فایل نگارا | تحقیق تأملی اجمالی بر نگرش توسعه پایدار

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

شنبه نوزدهم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
پاورپوینت اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی،

پاورپوینت اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی،

 • پاورپوینت اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی،
  پاورپوینت اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی، دسته: روانشناسی و روانپزشکی
  بازدید: 29 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 231 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 35

  پاورپوینت اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی،این پاورپوینت در مورد اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسی در 35 اسلاید زیبا می باشد

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  خودبیمارانگاری چیست؟‌

   خود‌بیمارانگار یا هیپوکند‌ریاک (hypochondriac)، در اصطلاح روان‌ شناسی و روان ‌پزشکی به شخصی اطلاق می‌ شود که با وجود برخورداری از سلامت بدنی، خود را بیمار می‌ داند و همواره از دردهای خیالی شکایت می‌ کند.خودبیمارانگاری‌ عبارت‌ است‌ از اختلالی‌ که‌ در آن‌ فرد اعتقاد زیادی دارد که‌ مبتلا به‌ یک‌ بیماری‌ جدی‌ یا مرگبار است‌، علی ‌رغم‌ این‌ که‌ معاینات‌ و بررسی ‌های‌ کامل پزشکی‌، هیچ‌ مشکلی‌ را نشان‌ نمی دهند.

  این تصور خودبیمارانگارانه، زمانی بیماری تلقی می‌ شود که حدود ۶ ‌ماه از آغاز آن بگذرد و با ‌وجود تایید سلامت بدن توسط پزشک، شخص هم‌ چنان بر بیمار بودن خود اصرار ‌‌ورزد و در نهایت، ترس از بیمار بودن، شخص را مدام به کلینیک ‌ها و درمانگاه‌ های مختلف جهت آزمایش و تجویز دارو بکشاند که به آن “سندرم بیمار خیالی” نیز می گویند.

  چنین فردی معمولا در مورد بیماری ‌ها، تشخیص‌ و درمان‌ آن ها اطلاعات‌ زیادی‌ کسب‌ می ‌کند، زیرا به‌ پزشکان‌ زیادی‌ مراجعه‌ می کند و تحت‌ بررسی ‌های‌ زیادی‌ قرار می ‌گیرد. درعلم روانپزشکی به شخصی که از سلامت بدنی برخوردار است ولی خود را بیمار می انگارد هیپوکندریاک یا خودبیمارانگار گویند. تشخیص این حالت زمانی صورت می گیرد که شخص طی حداقل شش ماه علیرغم اطمینان خاطر از لحاظ پزشکی ، خود را متقاعد نموده که بیمار است و یا می ترسد که بیمار باشد .

  خودبیمار انگاری یا هیپوکندریا
  ترس بیمارگون یا اعتقاد به داشتن یک بیماری جدی با وجود اینکه بیمارئی وجود ندارد ـ هرکدام از اعضاء بدن ممکن است درگیر شوند. از همه شایعتر درگیری سیستمهای گوارشی و قلبی عروقی است.
  ـ بیمار اعتقاد دارد که بیماری یا اختلال کارکرد جسمی وجود دارد.
  ـ معاینه بالینی یا جواب منفی آزمایشها، تنها به مدت کوتاه موجب اطمینانبخشی بیمار میگردد. ولی بعد علایم برمیگردد (در هذیان جسمی، نمیتوان به بیمار اطمینانخاطر داد).
  ـ اختلال حداقل شش ماه طول میکشد.
  ـ اعتقاد، شدت هذیانی ندارد.

  هیپوکندریا یعنی نگرانی مفرط درباره سلامتی ، مانند هر تشخیص بالینی دیگر جدی است . برای تشخیص تنها رفع ظن بیماری جسمی کافی نیست بلکه وجود یک اضطراب اغراق آمیز هم باید در فرد تشخیص داده شود .
  شیوع آن در زنان و مردان یکسان است و در میان همه گروههای سنی و طبقات اجتماعی ممکن است ظاهر شود .در تمام سنین میتواند اتفاق بیفتد، اوج ابتلاء در مردان در سنین سی سالگی و در زنان در سنین چهلسالگی است.

  هیپوکندریازیس غالباً نوعی پاسخ به حالتهای استرس و یا بیماریهای روحی مانند اضطراب و افسردگی است . هیپوکندریازیس در شرایط مختلف و بصورتهای کوتاه مدت و بلند مدت مشاهده می شود . بلندمدت بدین معنا که ، برخی افراد از زمان کودکی به آن مبتلا بودنده اند . این افراد از سنین کودکی دچار اضطراب بوده و برای آنها نگرانی از ابتلا به بیماری به عادتی تبدیل شده که مایه استرس است . آنها ندانسته بیماری را دستاویزی برای رهائی از کارهائی که باعث نگرانی شان می شود ، قرار می دهند و زمان و هزینه زیادی را برای دیدن متخصصین پزشکی صرف می کنند .

  در مورد نوع کوتاه مدت ،برای مثال شخصی که یکی از نزدیکان خود را در اثر ابتلاء به تومور مغزی از دست داده ، در صورت دچار شدن به سردردهای مزمن ممکن است اینگونه بیندیشد که او هم به این بیماری مبتلاست .

  سبب شناسی
  ـ علل ممکن است روانزاد باشد، ولی بیمار ممکن است به شکل مادرزادی به عملکردها و احساسهای بدنی، حساسیت بیش از حد داشته باشد و آستانه تحملش برای درد یا ناراحتی جسمی پائین باشد.
  ـ پرخاشگری نسبت به دیگران از طریق قسمت خاصی از بدن، به سمت خود برمیگردد.
  ـ عضو مبتلا ممکن است معنای نمادین مهمی داشته باشد و بنابراین به گونه ای نمادی از بدن به سخن میآید و ابراز ناراحتی میکند.

  علائم بارز:
  علائم فیزیکی همیشه موجودند اما ممکن است عادی باشند ( مانند سردرد ، درد شکم ، سرگیجه ، بی اشتهائی و  ) که به غلط ، خطرناکتر از آنچه هستند تفسیر می شوند .

  درمان :
  هر چند که احتمال طولانی شدن دوره درمان وجود دارد و تمایل به داشتن نگرانی مفرط از سلامتی ممکن است کاملاً از بین نرود . بهرحال ، بیمار مبتلا به هیپوکندریا می تواند دریابد که دچار اضطراب است و یک بیماری جسمی ندارد و بتدریج از اضطراب خود بکاهد . این اولین قدم است .

  انواع موقتی هیپوکندریا معمولاً با مشاوره و گاه با مصرف داروهای ضداضطراب قابل درمان است . اما در نوع بلندمدت ، پزشکان از روند درمان آنها رضایت ندارند ، چرا که دائماً فهرستی از علائم را متذکر می شوند که آزمایشات ، عدم وجود بیماری مربوط به آنها را تأیید می کنند و این اشخاص به هیچ وجه به اطرافیان اطمینان کامل از سلامتی خود را نمی دهند .

  ـ دارودرمانی
  درمان داروئی علایم؛ داروهای ضداضطراب و ضدافسردگی برای اضطراب و افسردگی؛ و داروهای سروتونرژیک برای افسردگی و اختلال وسواس فکری - عملی مفید هستند. مصاحبه با کمک دارو میتواند باعث پالایش (catharsis) و بهبودی بالقوه نشانههای بیماری شود، با این وجود، معمولاً این بهبودی، تنها موقتی است.

  قیمت فایل فقط 5,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : اختلال خود بیمارانگاری در روانشناسیhypochondriacخود بیمار انگاریروانشناسیاختلال بدریختی بدن اختلالات روانشناسی

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

جمعه هجدهم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار

پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار

 • پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار
  پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار دسته: حسابداری
  بازدید: 27 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 3057 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 34

  دانلود پاورپوینت با عنوان بازارها و نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار در قالب pptx، قابل ویرایش و درحجم 34 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل شامل تعریف بازار مالی، انواع بازار مالی، بازارپول، بازار سرمایه، بازار اولیه(دست اول)، بازار ثانویه (دست دوم)، بازار سازمان یافته وبازار خارج از بورس(OTC)، تفاوت بازار اولیه و ثانویه و

  قیمت فایل فقط 12,000 تومان

  خرید

  عنوان: پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار

  فرمت: پاورپوینت (PowerPoint) قابل ویرایش

  تعداد اسلاید: 34 اسلاید

  دسته: مدیریت مالی- حسابداری

  این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " بازارها و نهادهای مالی و  انواع اوراق بهادار " می باشد که در حجم 34 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درسهای تصمیم گیری در مسائل مالی و مدیریت سرمایه گذاری رشته های حسابداری و مدیریت مالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

  تعریف بازار مالی   Financial market  

  انواع بازار مالی بر اساس ریسک، ماهیت تامین نیاز خاص ، سررسید و ساختار معاملات اوراق بهادار

  بازارپول

  بازار سرمایه

  بازار اولیه(دست اول)

  بازار ثانویه (دست دوم)

  بازار سازمان یافته وبازار خارج از بورس(OTC)

  تفاوت بازار اولیه و ثانویه

  دانش بازار مالی               Knowledge of financial market

  تعریف اوراق بهادار

  طبقه بندی  اوراق بهادار      savings bond

  اوراق بهادار بازار پول

  انواع اوراق بهادار بازار سرمایه

  اوراق قرضه و رهنی

  اوراق سهام

  اوراق بهادار بازار مشتقه

  انواع اوراق بهادار در یک نگاه  

  مشتقات

  اختیار معامله

  قرارداد آتی

  نهاد های مالی        Financial institutions

  نهاد های سپرده پذیر

  کارکردهای نهاد های سپرده پذیر

  نهاد های غیر سپرده پذیر

  کارکردهای نهاد های غیر سپرده پذیر(نهادهای قراردادی(غیر  پولی))

  کارکردهای نهاد های غیر سپرده پذیر(عاملان یا کارگزاران)

  کارکردهای نهاد های غیر سپرده پذیر(نهاد های رابط)

  مقام‌های ناظر نهادهای مالی

  نقش نهادهای مالی در یک نگاه

  منابع وجوه و مصارف نهادهای مالی

  نهادهای مالی در ایران

  منابع

  پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه موارد نگارشی و املایی رعایت گردیده است.

  قیمت فایل فقط 12,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت بازارها و نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار , تعریف بازار مالی , انواع بازار مالی , دانش بازار مالی , تعریف اوراق بهادار , طبقه بندی اوراق بهادار , اوراق بهادار بازار مشتقه , مشتقات , اختیار معامله , قرارداد آتی , نهاد های مالی , نهادهای مالی در ایران

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

جمعه هجدهم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی

مرجع فایلهای آموزشی | خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی

 • مرجع فایلهای آموزشی | خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی

  خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی


  خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفیدسته: مدیریت
  بازدید: 2 بار
  فرمت فایل: pdf
  حجم فایل: 439 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 20

  فایل pdf با موضوع خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی اثر اووه فلیک در حجم 20 صفحه

  قیمت فایل فقط 7,000 تومان

  خرید

  ویژگی های اساسی تحقیق کیفی
  1. تنوع رویکردها و روش ها در تحقیق کیفی
  تحقیق کیفی بر پایه برداشت نظری و روش شناختی واحدی قرار ندارد :
  1. مطالعه دیدگاه های ذهنی (کنش متقابل نمادین و پدیدارشناسی)
  روش گردآوری داده : مصاحبه های نیمه ساخت یافته + مصاحبه روایی
  روش تفسیر : کدگذاری نظری + تحلیل محتوا + تحلیل روایت + روش های هرمنوتیکی
  حوزه های کاربرد : تحقیق زندگینامه نگارانه + تحلیل دانش روزمره
  2. مطالعه شکل گیری و جریان تعاملات (قوم نگاری و برساخت گرایی)
  روش گردآوری داده: گروه های متمرکز , قوم نگاری یا مشاهده مشارکتی , ثبت و ضبط صوتی/ تصویری
  روش تفسیر : تحلیل گفت و گو + تحلیل گفتمان + تحلیل ژانر + تحلیل اسناد و مدارک
  حوزه های کاربرد : تحلیل زیست جهان ها و سازمان ها + ارزیابی + مطالعات فرهنگی
  3. بازسازی ساختارهای میدان اجتماعی و معنای پنهان اعمال کنشگران
  (ساختارگرایی یا روانکاوی)
  روش گردآوری داده: ضبط تعاملات و استفاده از اطلاعات بصری (فیلم و عکس)
  روش تفسیر : هرمنوتیک عینی + هرمنوتیک عمیق
  حوزه های کاربرد : مطالعات خانواده + زندگینامه نگاری + نسل پژوهی + جنسیت پژوهی
  ………………………………………………………………………
  * لودرس و ریکرتز ( 1986 ) رویکرد اول و دوم را کنار یکدیگر قرار می دهند
  * این تنوع رویکردها نتیجه خط سیرهای مختلف رشد در تاریخ تحقیق کیفی است
  (بخشی به موازات هم و بخشی به دنبال دیگری)

  قیمت فایل فقط 7,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : خلاصه ای از کتاب درآمدی بر تحقیق کیفی , درآمدی بر تحقیق کیفی , اووه فلیک

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

پنج شنبه هفدهم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
رساله طراحی اقامتگاه کوهستانی

مرجع فایلهای آموزشی | رساله طراحی اقامتگاه کوهستانی

 • مرجع فایلهای آموزشی | رساله طراحی اقامتگاه کوهستانی
  فصل اول :
  1 شناخت موضوع 3                                    
  1-1 اهمیت موضوع  3                                
  2-1 بیان اهداف  4
  3-1 انواع اقامتگاهها 5         
  1-3-1 تعریف مجتمع توریستی 6
  فصل دوم :                          
  2 نمونه های تطبیقی 7
  1-1-2 تحلیل و بررسی نمونه های ایرانی 7
  2-1-2 هتل کندوان 8
  4-1-2 هتل داد یزد 10
  5-1-2 نمونه هتل های خارجی 12
  6-1-2 بررسی و نقدHotel Klinglhuber  استرالیا 13
  فصل سوم :
  3- فصل سوم مبانی نظری 14
  1-3 مبانی نظری و تئوری های معماری 14
  1-1-3 مقدمه 14
  2-3 سابقه تاریخی کاروانسراهای ایران 15
  1-2-3 معمارى انواع کاروانسراها 17 
  3-3 استانداردها  17
  فصل چهارم :
  1-4 مطالعات اقلیمی 38
  2-4 شناسایی وضعیت جغرافیایی منطقه مورد نظر در فلات آذربایجان 39
  1-1-4 موقعیت جغرافیای استان اردبیل 39
  3-4 چگونگی رویارویی با مسائل اقلیمی 39
  4-4 اقلیم استان اردبیل 40
  1-4-4 بارش 40
  2-4-4رطوبت نسبی 41
  5-4 باد 41
  فصل پنجم :
  مطالعات تحلیلی و روند طراحی 42
  1-5 انتخاب سایت پلان 43
  2-5 آنالیز سایت  43
  3-5 اسکیس های اولیه  44
  4-5 ایده های طراحی 45
  5-5 عوامل موثر طرح 46
  6-5 روند طراحی  47

  ضمایم
  منابع و ماخذ

برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

پنج شنبه هفدهم 12 1396
(0) نظر
برچسب ها :
X